– C -
Pfc Arthur Cahill, 1st Squadron, 17th Cavalry Regiment, 82nd Airborne Division
Pfc Fernando Calderon, 1st Squadron, 17th Cavalry Regiment, 82nd Airborne Division
Alex Callaghan, Civilian Contractor
Pfc Peter Campbell, Explosive Ordnance Disposal Mobile UnitTwo
Cpl Douglas Carmody, 118th Military Police Company, 519th Military Police Battalion, 16th Military Police Brigade
Pfc Ashanti Carter, 67th Armor Regiment, 2nd Brigade, 4th Infantry Division
Pfc Henry Cartwright, Army National Guard’s 1569th Transportation Company
Pfc Ken Casey, 3rd Battalion, 16th Field Artillery Regiment, 2nd Brigade Combat Team, 4th Infantry Division
Pfc Russell Cavanaugh, 57th Military Police Company, 8th Military Police Brigade
Spc Raymond Chamberlain, 47th Combat Support Hospital, 62nd Medical Brigade
Pfc Einar Christiansen, 414th Civil Affairs
Spc Zack Christopher, 7th Squadron, 10th Cavalry Regiment, 1st Brigade, 4th Infantry Division
Pfc Eric Clark, 549th Military Police Company, 385th Military Police Battalion
Ronald Colby, Civilian Contractor
Pfc Marcus M. Cole, 1st Squadron, 10th Cavalry Regiment, 2nd Brigade, 4th Infantry Division
Pfc Paul Collins, 1st Battalion, 37th Field Artillery Regiment, 25th Infantry Division
Pfc Rory Conner, Department of Defense
Pfc Roger Connolly, 1st Battalion, 37th Field Artillery Regiment, 25th Infantry Division
Major Michael Connors, 414th Civil Affairs
Steven Cooke, Department of Defense
Spc Matthew Cooper, Army National Guard’s 35th Special Troops Battalion
Edward C. Courtney, Central Intelligence Agency
Capt Jimmy Lee Craig, Explosive Ordnance Disposal Mobile UnitTwo
Spc Samuel Cramer, Army National Guard’s 1569th Transportation Company
Pfc Micah Creighton, Army Reserve 346th Psychological Operations Company
Spc Leonard Cunningham, 3rd Battalion, 16th Field Artillery Regiment, 2nd Brigade Combat Team, 4th Infantry Division
Cpl Paul E. Curtis, Army National Guard’s 1569th Transportation Company
– D -
Pfc Sebastian Daly, 2nd Battalion, 27th Infantry, 3rd Brigade, 25th Infantry Division
1st Lt.Benjamin Davis, 57th Military Police Company, 8th Military Police Brigade
Raymond Day, Civilian Contractor
Pfc Justin Delaney, 4th Support Battalion, 1st Brigade, 4th Infantry Division
Pfc Christopher Dixon , Marine Forces Reserve’s 2nd Battalion, 25th Marine Regiment
Cpl Paul Doherty, 414th Civil Affairs
Pfc Nicholas Dolan, 67th Armor Regiment, 2nd Brigade, 4th Infantry Division
Pfc Lawrence Donahue, 1st Battalion, 325th Airborne Infantry Regiment, 2nd Brigade Combat Team, 82nd Airborne Division
Pfc Randall Douglas, 1st Battalion, 12th Infantry Regiment, 4th Brigade, 4th Infantry Division
Carl Dowd , Civilian Contractor
Master Sgt.Phillip Doyle, 542nd Maintenance Company, 44th Corps Support Battalion
Pfc Edmund Drake, 1st Squadron, 17th Cavalry Regiment, 82nd Airborne Division
Spc Charles Duval, 2nd Battalion, 27th Infantry, 3rd Brigade, 25th Infantry Division
– E -
Spc Brandon East , Army National Guard’s 35th Special Troops Battalion
Pfc Jeremy Edwards, 1st Battalion, 22nd Infantry Regiment, 1st Brigade Combat Team, 4th Infantry Division
Spc Shane Elkins, 549th Military Police Company, 385th Military Police Battalion
Edgar Elliott , Central Intelligence Agency
Pfc Ronald Ellis, 4th Support Battalion, 1st Brigade, 4th Infantry Division
2nd Lt.Paul H. Etheridge, 4th Battalion, 42nd Field Artillery Regiment, 1st Brigade, 4th Infantry Division
Sgt Kenny Evans, 1st Squadron, 10th Cavalry Regiment, 2nd Brigade, 4th Infantry Division
– F –
Cpl Thomas Fairchild, Army Reserve 346th Psychological Operations Company
Pfc Ben Farrell, 2nd Battalion, 8th Infantry Regiment, 3rd Brigade, 4th Infantry Division
Pfc Robert Feeney, 1st Battalion, 12th Infantry Regiment, 4th Brigade, 4th Infantry Division
Cpl Angus Ferguson, 3rd Battalion, 16th Field Artillery Regiment, 2nd Brigade Combat Team, 4th Infantry Division
Lance Cpl Eetaban Fernandez, Marine Forces Reserve’s 2nd Battalion, 25th Marine Regiment
Spc Bradford Fields , , Army National Guard’s 1569th Transportation Company
Pfc Raymond, Finlay, 1st Squadron, 10th Cavalry Regiment, 2nd Brigade, 4th Infantry Division
Major Eduard Fischer, 414th Civil Affairs
Pfc Kirk Fitzgerald, 2nd Battalion, 502nd Infantry Regiment, 2nd Brigade Combat Team, 101st Airborne Division (Air Assault)
Arnold Flynn, Civilian Contractor
1st Lt.Gene Ford, Explosive Ordnance Disposal Mobile UnitTwo
Pfc Scott Fort, 3rd Battalion, 67th Armor Regiment, 4th Brigade, 4th Infantry Division
Capt Shelby Foster, 1st Squadron, 17th Cavalry Regiment, 82nd Airborne Division
Pfc Jon Franklin, Army National Guard’s 35th Special Troops Battalion
Spc Harold Frederickson, 47th Combat Support Hospital, 62nd Medical Brigade
Pfc Lawrence Frost, 204th Support Battalion, 2nd Brigade, 4th Infantry Division
– G –
Pfc Michael Gaines, 1st Squadron, 10th Cavalry Regiment, 2nd Brigade, 4th Infantry Division
Spc Christopher Gallagher, National Guard's 149th Brigade Combat Team
Pfc Israel GarciaRogelio R. Garza, 1st Battalion, 37th Field Artillery Regiment, 25th Infantry Division
Pfc Daniel Gardner, 4th Support Battalion, 1st Brigade, 4th Infantry Division
Pfc Brad Garrison , Explosive Ordnance Disposal Mobile UnitTwo
Lance Cpl Kirk Geary, 2nd Light Armored Reconnaissance Battalion, 2nd Marine Division, II Marine Expeditionary Force
Pfc Randy Geohegan, 1st Squadron, 10th Cavalry Regiment, 2nd Brigade, 4th Infantry Division
Spc Adam Gibson, 1st Battalion, 67th Armored Regiment, 2nd Brigade, 4th Infantry Division
Master Sgt.Richard M. Gilligan, 1st Squadron, 10th Cavalry Regiment, 2nd Brigade, 4th Infantry Division
Pfc Paolo Giovinazzo, 4th Battalion, 42nd Field Artillery Regiment, 1st Brigade, 4th Infantry Division
Pfc Jeffery Givens, 1st Battalion, 32nd Infantry Regiment, 3rd Brigade Combat Team, 10th Mountain Division
Cpl Mario Gold, 542nd Maintenance Company, 44th Corps Support Battalion
2nd Lt.Pedro Gomez, 4th Support Battalion, 1st Brigade, 4th Infantry Division
Pfc Michael Gordon , 4th Battalion, 42nd Field Artillery Regiment, 1st Brigade, 4th Infantry Division
Spc Gabriel Govia, 2nd Battalion, 8th Infantry Regiment, 3rd Brigade, 4th Infantry Division
Thomas Grady, Department of Defense
Pfc Kevin Graham, 1st Squadron, 17th Cavalry Regiment, 82nd Airborne Division
Pfc Paul Gray, 3rd Battalion, 16th Field Artillery Regiment, 2nd Brigade Combat Team, 4th Infantry Division
Pfc Samuel Green, Marine Forces Reserve’s 2nd Battalion, 25th Marine Regiment
Pfc Lloyd Griffith, 1st Squadron, 17th Cavalry Regiment, 82nd Airborne Division
Cpl Andrew Gustafson, Army Reserve 346th Psychological Operations Company
– H –
1st Lt. Seth Hall, , Marine Forces Reserve’s 2nd Battalion, 25th Marine Regiment
Pfc Tobias Hancock, 1st Battalion, 12th Infantry Regiment, 4th Brigade, 4th Infantry Division
Pfc James Hansen, 4th Battalion, 42nd Field Artillery Regiment, 1st Brigade, 4th Infantry Division
Sgt Stuart Harding , 3rd Battalion, 67th Armor Regiment, 4th Brigade, 4th Infantry Division
Spc Randy Hardy, Army National Guard’s 35th Special Troops Battalion
Pfc Ronald Harris, 1st Battalion, 32nd Infantry Regiment, 3rd Brigade Combat Team, 10th Mountain Division
Pfc Keith O. Harvey, 1st Squadron, 10th Cavalry Regiment, 2nd Brigade, 4th Infantry Division
1st Lt.Karl Hawkins, 414th Civil Affairs
Sgt. 1st Class Samuell Hayden, 67th Armor Regiment, 2nd Brigade, 4th Infantry Division
Cpl Randi Hays, 1st Battalion, 22nd Infantry Regiment, 1st Brigade Combat Team, 4th Infantry Division
Pfc Ben Henderson, 47th Combat Support Hospital, 62nd Medical Brigade
Pfc Kyle Henry, 1st Battalion, 37th Field Artillery Regiment, 25th Infantry Division
Spc Danid D.Herron, 2nd Battalion, 502nd Infantry Regiment, 2nd Brigade Combat Team, 101st Airborne Division (Air Assault)
Capt Kenneth Hilliard, 1st Battalion, 67th Armored Regiment, 2nd Brigade, 4th Infantry Division
Pfc John Hodge, 3rd Battalion, 67th Armor Regiment, 4th Brigade, 4th Infantry Division
2nd Lt.Lee Hoffman, 4th Support Battalion, 1st Brigade, 4th Infantry Division
Master Sgt.David Hoke, 1st Battalion, 37th Field Artillery Regiment, 25th Infantry Division
Pfc Ted Holmes, 7th Squadron, 10th Cavalry Regiment, 1st Brigade, 4th Infantry Division
Kenny Howard, 1st Squadron, 17th Cavalry Regiment, 82nd Airborne Division
– I-
Keith Ingraham, 2nd Battalion, 502nd Infantry Regiment, 2nd Brigade Combat Team, 101st Airborne Division (Air Assault)
Pfc Daniel Innis, 204th Support Battalion, 2nd Brigade, 4th Infantry Division
Cpl Shane Irving, 1st Squadron, 17th Cavalry Regiment, 82nd Airborne Division
– J –
Pfc Tarrnish Jackson, Army National Guard’s 1569th Transportation Company
Spc Lewellen Jacobs, 67th Armor Regiment, 2nd Brigade, 4th Infantry Division
Cpl Timothy Jasper, 67th Armor Regiment, 2nd Brigade, 4th Infantry Division
1st Lt.Larry Jenkins, 414th Civil Affairs
2nd Lt.Phiillip Johnson, Explosive Ordnance Disposal Mobile UnitTwo
Pfc Brian Johnstone, Army Reserve 346th Psychological Operations Company
Pfc Todd Jones, Army National Guard’s 1569th Transportation Company
Pfc Brendan Joscelyn, 1st Battalion, 67th Armored Regiment, 2nd Brigade, 4th Infantry Division
2nd Lt.Cpl Allan Jose, 57th Military Police Company, 8th Military Police Brigade
Pfc Thomas Joyce, 2nd Battalion, 502nd Infantry Regiment, 2nd Brigade Combat Team, 101st Airborne Division (Air Assault)
Spc Benno Juarez, 3rd Battalion, 16th Field Artillery Regiment, 2nd Brigade Combat Team, 4th Infantry Division
و البقية داخل المقال الذى أنتظر أن يشكك فيه البعض .
منقول
|